Budowa domów na wodzie
OTOHOUSEBOATS

Jesteśmy producentem pływających i stacjonarnych domków na wodzie (houseboats) oraz przystani wyposażonych w pływające molo, własne kąpielisko, oświetlenie oraz atrakcje dla najmłodszych. Od 10 lat nasza firma jest ściśle związana z turystyką. Zaspokajanie turystycznych potrzeb Klientów stało się naszą skarbnicą wiedzy, a ogromne doświadczenie w tym zakresie, pozwoliło nam na stworzenie kompleksowej oferty, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Do przekucia naszych pomysłów w realny, namacalny produkt, rozpoczęliśmy współpracę z architektem Włodzimierzem Dolińskim, specjalistą o bogatym doświadczeniu w zakresie projektowania jachtów żaglowych i motorowych, łodzi RIB oraz jednostek pływających typu houseboat.

Budowa domów na wodzie

W ramach 24 miesięcznej gwarancji

oferujemy serwis, który w 24h przyjedzie na miejsce i zajmie się ewentualną usterką.

Opracowaliśmy unikalny system kontroli jakości

i wdrożenia obiektu. Dzięki temu, możesz być pewien, że wszystkie nasze produkty, które oddajemy w Twoje ręce, są zgodne z umową i założeniami projektu, przetestowane, podłączone i w pełni sprawne.

Zapewniamy bezpłatną dostawę

zamówionych domków na wodzie w odległości 100km od naszej hali produkcyjnej.

Budowa domów na wodzie

Nasze domki na wodzie pragniemy zaoferować każdemu, kto ceni sobie wygodę w połączeniu z bliskością natury. A możecie nam wierzyć… natura w domku na wodzie jest na wyciągnięcie ręki. Doznajemy jej wszystkimi zmysłami dzięki ogromnym przeszkleniom od podłogi po sufit. Możemy odpoczywać na poziomie tafli wody, a chyba nikogo nie musimy przekonywać, że bliskość wody wycisza, uspakaja, pozwala nabrać dystansu do życia, uciec od zgiełku miasta.

Zadowolenie każdego Klienta jest dla nas niezwykle ważne. Z wielką uwagą słuchamy naszych inwestorów, poznajemy ich potrzeby i dostosowujemy projekt do wszelkich wymagań.

Jakość to jeden z najważniejszych punktów na liście naszych priorytetów. Nowoczesne materiały, innowacyjne rozwiązania, solidność wykonania to cechy charakterystyczne naszych projektów.

Do projektów podchodzimy w sposób kompleksowy. Budujemy domy na wodzie, tworzymy infrastrukturę oraz zajmujemy się modelowaniem krajobrazu. Oddajemy obiekt w ręce Klienta w pełni wyposażony, działający, dopieszczony.

Nie masz działki nad jeziorem, a marzy ci się letni domek?
A może masz kapitał, a brak Ci pomysłu na biznes o pewnych zyskach? Posiadasz obiekt rekreacyjny, hotel czy pensjonat nad jeziorem. Chcesz się rozwijać, a brak Ci terenu inwestycyjnego?

Zbuduj Swój biznes naszymi pomysłami!